HammerWorld Forró Drót (hu/atom)
The Element Of Fire címmel február 15-én jelenik meg a hódmezővásárhelyi VolumeFeeder trió első albuma, amelynek friss előzeteseként máris megismerkedhetsz az I Am című dallal.
"Az I Am a galoppozó thrash riffeket vegyíti a klasszikus Sabbath-feelinggel, a szövege pedig a múltbéli hibákon való túllépésről szól. Az albumot a gyulai No Silence stúdióban rögzítettük Simon István hangmérnök/producer közreműködésével. A felvételek során a zenekar minden tagja hozzáadta az ötleteit a készülő anyaghoz, igazi csapatmunkával, jó hangulatban zajlott a stúdiózás – a közös munka eredménye pedig az eddigi legkreatívabb anyagunk.
Dalok tekintetében az album a korábbiaknál jóval komplexebb és változatosabb lesz. Néhány helyen visszaköszönnek a southern-ízű riffek, de alapvetően egy thrash és hardcore elemekkel fűszerezett, erőteljes metal lemezre lehet majd számítani. Ezenkívül lesz néhány meglepetés is, ami teljesen új ízzel gazdagítja a zenekar hangzását."
VOLUMEFEEDER - I Am (a 2019-es The Element Of Fire album előzeteseként)
VOLUMEFEEDER - Castigated (a 2019-es The Element Of Fire album előzeteseként)
"A visszaszámlálás tehát elindult, a megjelenésig pedig több ízelítő is várható - figyeljétek a Facebook oldalunkat és az Instagramunkat (www.instagram.com/volumefeeder), hogy semmiről ne maradjatok le!