PRONG – Az Unearth és a Dust Bolt társaságában jönnek Budapestre

Arról már írtunk, hogy Age Of Defiance címmel egy 5 dalos új EP-t ad ki november 29-én a Tommy Victor vezette Prong, az viszont friss hír, hogy az Unearth és a Dust Bolt társaságában Budapestre jönnek. A koncert 2020. február 19-én lesz az A38 Hajón.

Tommy Victor az új EP előzetes daláról: "Az End Of Sanity egy thrash/hardcore/crossover szám, tipikus Prong-stílusban. Ezt kimondottan az Agnostic Fronttal közös amerikai turnénkra írtam. Ha szereted a Prongot, ezt is szeretni fogod. Az EP címadó dala viszont elég szokatlan lesz. Szélsőségesen erőteljes, hatalmas groove-val, ijesztő kórussal, abban minden friss és mai."

Az EP-re három élő felvétel kerül még fel, ezeket 2015 tavaszán rögzítették egy berlini klubban.


 


www.facebook.com/prongmusic
 

A koncert Facebook oldala



"Újra az A38 Hajón az Unearth! Márciusi koncertjükön a Darkest Hourrel mutatták meg, mire képes a true metalcore; ezúttal hasonlóan súlyos zenében utazó barátok, a több mint 30 éve alakult Prong társaságában érkeznek a Hajóra. Az estét a thrasher Dust Bolt nyitja, akik év elején adták ki negyedik stúdióalbumukat a Napalm Records gondozásában."

Jegyárak:
- kedvezményes elővétel a készlet erejéig: 5500 Ft
- 2. körös elővétel/helyszíni jegyár: 6500 Ft
 

 






UNEARTH, PRONG, DUST BOLT
Europe 2020


Friday, 14 February 2020 Eindhoven Dynamo NL
Saturday 15 February 2020 London ULU UK
Sunday, 16 February 2020 Hasselt Muziekodroom BEL
Monday, 17 February 2020 Nürnberg Hirsch Ger
Tuesday, 18 February 2020 München Backstage ( Halle) Ger

Wednesday, 19 February 2020 Budapest A38 H

Thursday, 20 February 2020 Ostrava Barak CZ
Friday, 21 February 2020 Wien Arena Aut
Saturday, 22 February 2020 Milano Legend Club Italy
Sunday, 23 February 2020 Aarau Kiff CH
Monday, 24 February 2020 Saarbrücken Garage Ger
Tuesday, 25 February 2020 Braunschweig Kufa GER
Wednesday, 26 February 2020 Oberhausen Kulttempel Ger
Thursday, 27 February 2020 Hamburg Bahnhof Pauli Ger
Friday, 28 February 2020 Berlin So36 Ger
Saturday, 29 February 2020 Chemnitz Ajz Tahlshok Ger




PRONG - End Of Sanity (a 2019-es Age Of Defiance EP előzeteseként)











 


PRONG - Age Of Defiance EP
(11/29 - SPV/Steamhammer)

1. Age of Defiance 03.13
2. End of Sanity 03.07
3. Rude Awakening (live) 04.08
4. Another Worldly Device (live) 03.31
5. Cut Rate (live) 05.24




 

Navigáció / Forrás

Ez a cikk(részlet) a(z) HammerWorld Forró Drót (hu/atom) nyilvánosan, bárki számára elérhető RSS csatornájából került automatikusan megjelenítésre. A fenti linkre kattintva eredeti helyén és teljes terjedelmében tekinthető meg. A cikk(részlet)-ben megjelenített fotók és egyéb képi anyagok közvetlenül az eredeti forrás tárhelyéről töltődnek be, azok a metalindex.hu szerverére nem kerülnek feltöltésre. Bármilyen szerzői jogi jellegű kifogás esetén kérjük az eredeti forrás megkeresését, akik felelősségel tartoznak az általuk feltöltött és megosztott tartalomért. Kérés esetén természetesen a metalindex.hu azonnal megszakítja a cikk(részlet) átvételét az eredeti forrástól, ha bármilyen okból szerzői jogi problémák merülnek fel.

Szólj hozzá!